Контейнер саморозвантажний під навантажувач від компанії MST.

Контейнер Самоскид_Fin

Хотілося б поближче познайомити Вас з продукцією компанії MODERN STEEL TECHNOLOGY. Як Ви знаєте, наше підприємство спеціалізується на виготовленні воріт, кованих виробів, комплексних систем огорож. Також ми надаємо послуги з обробки металів.
Сьогодні компанія MODERN STEEL TECHNOLOGY презентує вам контейнер саморозвантажний під навантажувач. Це один із варіантів металевого саморозвантажувального контейнера з нескладним принципом дії. Після того, як контейнер заповниться виробничим сміттям, навантажувач піднімає його за допомогою вил і підводить його до контейнера-бункера (основної ємкості збору відходів). Після встановлення верхнього контейнера над збірником відходів, працівник задіює механізм розвантаження. Він просто тягне трос , виведений в його кабіну. Таким чином, контейнер нахиляється під кутом 60 градусів і виробничі відходи висипаються в збірний бункер-контейнер.
Компанія MODERN STEEL TECHNOLOGY дбає про своїх клієнтів і намагається підлаштуватись під їх потреби. Тому ми постійно розширюємо асортимент нашої продукції та послуг, а також оновлюємо вже існуючі вироби.