Панорамні промислові ворота від MST

24

Підйомні промислові ворота з панорамними панелями виробляють з прозорого ударостійкого акрилового полотна або композитних вставок. Кожна модель секційних воріт має свої обмеження щодо розмірів. Панорамні ворота фірми «Алютех» виготовляють шириною до 5 метрів і висотою до 5.3 м. Тип монтажу воріт встановлює фахівець компанії, в залежності від особливості конструкції приміщення: похилий дах, низька або висока перемичка і т.д.
Дизайн воріт з панорамним заповненням може бути різноманітним. Виробник репрезентував для даної моделі воріт 9 стандартних кольорів RAL без додаткової оплати, а також можливість отримання індивідуального корпоративного кольору з додатковою надбавкою до вартості.
Компанія MST пропонує монтаж промислових панорамних воріт у всіх населених пунктах на території Львівської області. Ціни на промислові панорамні ворота напряму залежать від наповнення, кольору, розміру та комплектації панелі. Отже, прорахунок вартості воріт визначається менеджером компанії в кожному індивідуально випадку. Щоб замовити ворота Алютех в панорамному заповненні звертайтеся до нас за телефоном, вказаним на нашому сайті.