Технічні особливості промислових воріт.

98a63c287151d5bef55a73738e707c76

Велика кількість варіантів конструкції промислових воріт (мова йде про десять видів таких воріт), дають змогу провести монтаж в приміщеннях з будь-якими особливостями проєму: низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом і т.д. Промислові ворота «Алютех» можуть монтуватися в проєми шириною 7 м і висотою 6 м. Конструкція даних воріт додатково підсилена, для того щоб в подальшому забезпечити надійність та безпеку експлуатації виробу.
Промислові ворота – це секційні ворота, будова яких призначена для інтенсивного використання. Дана конструкція може здійснювати до 100 тисяч циклів «підйому-опускання».
Торсійні пружини індивідуально підібрані для того, щоб компенсувати вагу воріт, в результаті чого ворота можна відкривати і закривати вручну. Для підйому промислових воріт «Алютех» необхідно прикласти зусилля, близько 260Н, що приблизно дорівнює двадцяти шести кілограмам, не дивлячись на те, що вага полотна воріт може перевищувати 600 кг. Для більш комфортного та безпечного управління секційні промислові ворота можна оснастити автоматикою, яку ви теж можете замовити на нашому сайті в рубриці «Автоматика та аксесуари».