Секційні гаражні ворота від компанії MST

csm_Garagentor_Hoermann_602fc5a093

Компанія MST пропонує вам обладнати власне гаражне приміщення – сучасними, автоматичними, секційними воротами. В нашій компанії ви можете придбати гаражні ворота від провідних європейський виробників – Алютех, Hormann. Середнє значення товщини панелі складає 40 міліметрів. Панель виготовляють на заводі зі сталевих сплавів та заповнюють пінополіуретаном. Даний виріб повністю відповідає європейським нормам безпеки, а це означає, що тепло буде зберігатися у вашому приміщенні.
Призначення секційних воріт .
• Промислові. Оснащені Навальним типом механізму. При бажанні комплектується електроприводом. За рахунок чого забезпечується просте, швидке закриття та відкриття воріт. Даний вид воріт зручно монтується в будь-які призначені для цього приміщення. Промислові ворота здатні витримувати інтенсивний режим експлуатації. Вони відрізняються від інших типів воріт великими розмірами, посиленими направляючими, фурнітурою, потужним торсіонним механізмом.
• З хвірткою. Дані моделі вважаються універсальними. Ними можуть оснащуватися, як приватні гаражі, так і промислові об’єкти. Відрізняються від інших видів воріт складністю конструкції, так як в полотні доводиться вирізати отвір, в який згодом монтуються двері. Завдяки такій хвіртці можна швидко виходити і заходити в приміщення, при цьому не потрібно кожного разу повністю відкривати ворота, що дозволяє набагато збільшити їх період експлуатації та зберегти тепло в приміщенні в зимовий час.
• Теплоізоляційні характеристики. Вони можуть бути як теплими, так і холодними. Перші використовуються в приватних гаражах, другі – на авто мийках, стоянках, в промислових гаражах, складах.