Обробка металу компанією Modern Steel Technologies (індукційне нагрівання)

images

Компанія Modern Steel Technologies надає послуги з обробки металу вже більше 12 років. До їх переліку належить зварювання, плазмова порізка, механічна обробка металів та термічна обробка.
У цій статті хочеться детальніше звернути вашу увагу на виконання нашим підприємством термічної обробки і гарту циліндричних виробів, таких як вали. Невід’ємною привілегією даної послуги є автоматизація процесу.
Термічна обробка це технологічний процес, зміст якого полягає у зміні структури металу при нагріванні, витримці та охолодженні. При цьому необхідно дотримуватись спеціального режиму. Завдяки процесу термічної обробки змінюються механічні і фізичні властивості металів та сплавів.
Індукційне гартування від компанії Modern Steel Technologies дає змогу виконувати поступове місцеве нагрівання по всій площині валу. Внаслідок цього виріб нагрівається і відбувається рівномірне гартування на поверхні і в середині валу. Даний процес індукційного гартування передбачає миттєве охолодження після нагріву, завдяки чому метал досягає високої якості та твердості.