Вугільні печі від компанії

ugolnye_pechy

В час грабіжницького підвищення цін на теплопостачання, пересічним українцям доводиться шукати альтернативні способи опалення житла. Одним з таких чудових способів є вугільні печі від компанії Modern Steel Technologies.
Компанія Modern Steel Technologies презентувала нову лінію з виробництва вугільних печей. Вугільні печі від компанії Modern Steel Technologies встановлюють як основне джерело обігріву, так і як допоміжний спосіб при наявності газу в будинку. При легкому доступі до вугілля, такий шлях обігріву є істотно економічніше. Таким чином, замовивши піч на на нашому підприємстві, ви суттєво заощадите ваші кошти.
Виріб виконаний з котлової сталі найвищої якості, шви з’єднані електричною дуговою зваркою. Також, піч має ребра жорсткості по всьому периметру, що унеможливлює її «роздування» від високих температур. Будова вугільної печі та печі на дрова мало чим відрізняється. Основною відмінністю є подача повітря: у вугільних печах отвір піддуву розташований значно нижче. Також, печі, що працюють на вугіллі, не є вимогливими до палива: їх можна топити сухими або вологими дровами, та навіть брикетами.
Головною перевагою вугільної печі є високий коефіцієнт корисної дії. За рахунок використання вугілля найвищого ґатунку, він може досягати навіть 92%. Зауважте, що такі печі також і багатофункціональними: їх можна доукомплектовувати пристроями для приготування їжі, підігріву води, а не тільки обігрівати ваше приміщення. Ще одним з переваг є відносно дешева ціна на вугілля. Проста конструкція вугільних печей дозволяє нашим клієнтам з легкістю користуватися ними, не вимагаючи особливих навичок. Монтаж вугільних печей також не є складним – наша кваліфікована монтажна бригада доставить та встановить піч у найкоротший термін. На підприємстві надається послуга сервісного обслуговування. На піч надається гарантія строком 5 років. Компанія Modern Steel Technologies гарантує, що після придбання нашої вугільної печі ваше приміщення стане помітно тепліше і комфортніше, а ваш бюджет не зазнає відчутних втрат.