Продукція

Modern Steel Technology – це компанія діяльність якої базується на виготовленні складних металевих конструкцій та наданні послуг з обробки металів. Нашу продукцію використовують у машинобудуванні, будівництві, для типових промислових чи побутових потреб. При здійсненні зварювальних робіт, необхідна не тільки висока точність механічної обробки металів, а й зварювальні технології високого рівня – ми використовуємо сучасне зварювальне обладнання Fronius, що дозволяє застосовувати нестандартні рішення для реалізації процесу складання складних металоконструкцій.

Основні види продукції:

Комплексні системи огорож (ворота, огорожі, дизайн і конструкцію огорожі визначає клієнт, при необхідності надаємо консультацію по виду і складу елементів огорожі).

Художні ковані вироби (ворота, огорожі, камінні аксесуари, навіси, решітки, козирки та інші вироби з самих різних кованих елементів).

Контейнери для сміття, виготовлені відповідно до стандартів DIN (що забезпечує довговічність і висока якість продукту; елементи контейнера кріпляться методом зварювання і термічної обробки, а сучасне обладнання дозволяє досягати високої якості зварювальних швів).

Будівельні конструкції (у нас можна замовити якісні збірні або зварені металеві будівельні конструкції для промислового або побутового використання такі як ліхтарні стовпи, поручні, балкони, автобусні зупинки і т.д).

Металоконструкції для альтернативної енергетики (технології використання альтернативних видів енергії дуже швидко розвиваються і неможливі без застосування специфічних металевих конструкцій; у нас можна замовити і придбати Теплобак, опорні рами, сонячні панелі, вугільні печі, енергоакумулятори і т.п.)

Секційні гаражні ворота оснащені електроприводом з дистанційним керуванням, легко та зручно відкриваються просто з машини, створюючи додатковий комфорт. Ворота доступні у кольорах палітри РАЛ, з ламінацією під дерево: «золотий дуб», «темний дуб», «махонь».

Промислові ворота це надійне закриття виробничих приміщень, характеризоване інтенсивністю користування, великими розмірами, підвищеною жорсткістю та теплопровідністю. Промислові ворота секційні ворота можуть виготовлятись з вбудованою хвірткою та вікнами різних розмірів, які забезпечують природне освітлення.