Промислові ворота

Промислові1Гаражні ворота поділяються на побутові та промислові. Промислові секційні ворота призначені для використання на різних об’єктах: автомийках, складах, фабриках, автосалонах, СТО, в пожежних частинах та спорудах громадського призначення. Промислові гаражні ворота складаються з секцій – сендвічпанелей. Залежно від розміру вашого проєму та форми приміщення, ви можете придбати будь-який розмір промислових воріт з різним типом монтажу. Якщо ви шукаєте практичні і надійні промислові ворота, рекомендуємо звернути увагу на секційні промислові ворота фірми «Алютех». В даної марки доступні різні види виконання полотна промислових воріт: панелі з горизонтальними гофрами (вагонка), мікрохвиля та панорамні панелі. Товщина панелей 45 мм.

Ворота доступні в десяти базових кольорах. Крім того, за бажанням замовника, ворота можуть бути пофарбовані у будь-який колір РАЛ. Також промислові ворота можна оснастити додатковими опціями, такими як: вбудована хвіртка, панорамне скління,тощо.
Промислові3Підйомні гаражні конструкції повинні безпечно і з комфортом відкриватись і закриватись. Управління цими процесами може здійснюватися двома способами: вручну або автоматично.

Для промислових воріт застосовують ланцюгові редуктори (механізм приводить в рух сталевий ланцюг, за допомогою якого піднімаються і опускаються секції).
Автоматичне управління дозволяє з легкістю піднімати і опускати ворота. Воно є найбільш зручним способом відкриття і закриття промислових воріт і здійснюється за допомогою автоматики. Автоматику до промислових воріт ви теж можете замовити на нашому сайті в рубриці «Автоматика та аксесуари».

Вартість промислових воріт залежить від їх технічних характеристик. Якщо вас цікавить більш детальна інформація, зв’яжіться з нашими фахівцями за контактним телефоном який вказаний на сайті, або залиште заявку.