Ковані вироби

Ковані ворота
ковані ворота1Якщо Ви бажаєте придбати такі ворота, яких немає ні в кого, то вам до нас. Ми пропонуємо виготовлення кованих систем за індивідуальним замовленням. Найкращі спеціалісти до ваших послуг. Такі брами здатні не лише закрити ваше подвір’я від допитливих очей, але й говорять про смаки свого власника. Це можуть бути як розпашні системи, так і відкатні ворота. Відкатні ворота комплектуються фурнітурою надійних Європейських виробників.

Також ворота ви можете оснастити автоматикою відомих Європейських брендів, яку ви зможете замовити у нас на сайті в розділі «Атоматика та аксесуари». Роблячи замовлення ви можете запропонувати своє власне фото, або вибрати вже готові рішення з нашого каталогу. Також до ваших послуг розробка індивідуальних, авторських проектів.

Вартість замовлення залежить від складності виконання даного замовлення.

Орієнтовна вартість складає від 100 $ за м2

Ковані перила

Ковані перила 1Ковані перила – це вишуканість вашого будинку. Це прояв вашої фантазії і смаку у гармонійному тандемі з професійністю наших майстрів. Це не тільки прикраса, але й довершеність інтер’єру та екстер’єру будь-якої споруди.  У нас Ви можете купити ковані перила різноманітної стилістики та складності, з подальшим їх монтажем у межах Львівської області. Роблячи замовлення ви можете запропонувати своє власне фото, або вибрати вже готові рішення з нашого каталогу. Також до ваших послуг розробка індивідуальних, авторських проектів.

Вартість замовлення залежить від складності виконання даного замовлення.

 

Орієнтовна вартість складає від 100 $ за м2

 

Ковані балкони

Ковані балкони2Отже, якщо Ви бажаєте привернути увагу ваших знайомих чимось особливим, ви можете купити індивідуальні ковані балкони, які будуть створені саме для Ваших потреб і, навіть, зможуть виявити нові риси Вашої особистості. Ковані балкони, це те, що завжди привертає увагу та викликає зацікавлення. Згадайте стародавні будівлі у великих історичних містах і ви одразу погодитесь з цим.

Існує незліченна кількість різних варіантів їх оформлення – оригінальні форми, ковані орнаменти та малюнки перетворять ваш балкон на окрасу будинку. Роблячи замовлення ви можете запропонувати своє власне фото, або вибрати вже готові рішення з нашого каталогу. Також до ваших послуг розробка індивідуальних, авторських проектів.

Вартість замовлення залежить від складності виконання даного замовлення.

Орієнтовна вартість складає від 100 $ за м/п.