Гаражні ворота

Якщо ви шукаєте практичні і надійні гаражні ворота, рекомендуємо звернути увагу на секційні гаражні ворота фірми «Алютех».

Дані секційні гаражні ворота найбільш популярні в Україні. Секційні ворота Алютех виготовляються з листової сталі з антикорозійним покриттям, стійким до впливу вологи, атмосферних опадів, різних температурних режимів. Тепло і звукоізоляцію їм забезпечує екологічний матеріал – пінополіуретан, яким заповнені порожнини панелі. Лицьова поверхня полотна має текстуру дерева, що дозволяє приховати дрібні подряпини, поява яких неминуче в процесі експлуатації.
Гаражні воротаПідйомні гаражні конструкції повинні безпечно і з комфортом відкриватись і закриватись. Управління цими процесами може здійснюватися двома способами: вручну або автоматично.

У першому випадку конструкцію постачають ручками, а для більш важких полотен застосовують  ланцюгові редуктори (механізм приводить в рух сталевий ланцюг, за допомогою якого піднімаються і опускаються секції).
Автоматичне управління дозволяє з легкістю піднімати і опускати ворота. Воно є найбільш зручним способом відкриття і закриття секційних воріт і здійснюється за допомогою автоматики.

Автоматику до гаражних воріт ви теж можете замовити на нашому сайті в рубриці «Автоматика та аксесуари».

Також гаражні ворота можна оснастити додатковими опціями, такими як: вбудована хвіртка, панорамне скління, замок ригеля, тощо.

Вартість секційних воріт залежить від їх технічних характеристик. Якщо вас цікавить більш детальна інформація, зв’яжіться з нашими фахівцями за контактним телефоном який вказаний на сайті, або залиште заявку.