Лазерна різка металу

lazrena-rizkaОдним із пріоритетних напрямків роботи компанії Сучасні Стальні Технології на ринку України є надання послуг порізки металу лазером. Ми використовуємо одну з найпотужніших та найсучасніших лазерних установок, що дає нам змогу різати нержавійку товщиною до 12 мм,  та чорний метал товщиною до 15 мм.

Завдяки максимальній продуктивності та високим якісним характеристикам, обладнання нашого металообробного комплексу відмінно підходить як для обробки одиничних замовлень, так і для великих партій виробів.

Технологія лазерної порізки листового металу

Металообробка за допомогою лазера — автоматизований та високотехнологічний процес, який має ряд суттєвих переваг в порівнянні з іншими способами порізки металу:

Довільна конфігурація деталі – геометрична форма деталей та рівень складності контуру виробу, які проектуються під порізку лазером, фактично обмежені лише фантазією дизайнера чи конструктора. Технологія лазерної порізки металу дозволяє створювати в матеріалі отвори дуже малого розміру, діаметром від 1 мм.

Якісна поверхня різу, відсутність залишкової деформації на деталі – комп’ютеризація процесу та відсутність механічного впливу дозволяє уникнути залишкової деформації контурів різу, а також мінімізувати тимчасові деформації, оскільки під час процесу порізки лазером немає безпосереднього контакту з поверхнею металу. Також завдяки температурним властивостям лазера відбувається підгартовування кромки деталі, що підвищує її міцність.

Висока точність обладнання для лазерної порізки – відсутня необхідності подальшого механічного доведення деталі у задані розміри, оскільки точність різки лазером складає 0,1 мм.

Малий відхід матеріалу – порізка металу лазером здійснюється за готовими схемами та кресленнями, що робить процес практично безвідходним завдяки мінімізації кількості обрізків і залишків.

Швидкість та автоматизація процесу порізки лазером – автоматизована порізка металу відрізняється від інших способів швидкістю, що є значною перевагою, особливо для виконання масштабних промислових замовлень.

Лазерна порізка різних металів – Лазерна порізка не деформує тонколистовий метал та безпечна для матеріалів із дзеркальною чи глянсовою поверхнею

Ціни на лазерну різку металу

1
2
3
4
Товщина Металу (мм)
2
4
6
8
Ціна 1 м/п порізу (грн з ПДВ)
20
28
33
43
 • Технічні можливості обладнання
 •  Габаритні розміри листа — 1250х2500 мм.
 •  Точність позиціонування — до 0,05 мм.
 •  Ширина різу — від 0,3 до 0,65 мм.
 •  Максимальна товщина різки для різних матеріалів:
  •  - для чорного металу ≤15 мм;
  •  - для нержавіючого металу ≤12 мм.
   •