Плазмова порізка

Плазмова порізка металевих листів

Наша компанія Modern Steel Technology пропонує різного роду послуги щодо порізки металів, їхнього зварювання,виготовлення виробів з металу та багато інших. Одним із ефективних та якісних способів порізки металевих листів є плазмова порізка. Плазмова порізка металевих листів використовується в сучасних металообробних технологіях. При такому способі порізки струмінь плазми використовується у якості різця. Компанія Modern Steel Technology здійснює порізку металів розміром 6х2м і товщиною до 50 мм з використанням порталу ЧПУ. Технічна база нашої компанії дозволяє здійснювати порізку профільних та круглих труб. Для цього ми використовуємо високоякісний станок для плазмової порізки з ЧПУ.

Технологія плазмової порізки

Технологія плазмової порізки виглядає наступним чином. Як уже було зазначено, порізка здійснюється за допомогою плазмового струменя. Під доволі високим тиском у сопло плазмового станка подається газ, який перетворюється в струмінь плазми. Температура струменю сягає 5000-30000 градусів, а його швидкість варіюється від 500 до 1500 м/с. Під час процесу порізки між листом металу та електродом утворюється електрична дуга, саме вона перетворює газ на плазмовий струмінь. Електрична дуга утворюється за допомогою високовольтного імпульсу або короткого замикання між форсункою та листом металу. При цьому товщина металу може сягати до 200 мм. Для забезпечення довготривалої роботи станка форсунки необхідно охолоджувати. Існують два види охолодження форсунок: повітряне охолодження або рідке охолодження. Форсунки з рідким охолодження дають кращу якість роботи і використовуються в установка з високою потужністю, проте повітряні форсунки мають вищий ступінь надійності. Гази, які утворюють плазмовий струмінь, поділяють на активні і неактивні. До активних відносять кисень та повітря, їх використовують, як правило, для порізки чорних металів. Неактивні – це азот, аргон, водень, водяний пар і ріжуть з їх допомогою кольорові метали чи сплави.

Переваги плазмової порізки:

-можливість порізки металевих листів та виробів будь-якої форми;
-здійснення фігурної порізки;
-висока безпека процесу порізки;
-висока якість виконання замовлення за рахунок чистоти процесу;
-висока якість розрізу;
-можливість обробки будь-яких металів – чорних, кольорових, тугоплавких та ін.;
-висока швидкість порізки металів, яка у кілька разів перевищує швидкість обробки листів при використанні газоплазмового апарата;
-металевий виріб, що розрізається, не дуже нагрівається, і це дає можливість уникнути деформації металу.