Мехобробка металів

Механічний метод обробки металів.

Modern Steel Technology є компанією, яка надає послуги з обробки металів і реалізує металеві вироби. Пропонуємо вашій увазі послуги з механічної обробці металів. За допомогою якісного обладнання з установками ЧПУ, виконуємо різного роду фрезерні, токарні або свердлильні роботи. Розрізняють декілька видів механічної дії на продукт. Залежно від виду використовуваного ріжучого інструменту виділяють електрообработкі, обробку з пластичною деформацією, обробку різанням.

Механічний метод обрабки металів

Механічний метод обробки металів полягає в тому, що певна напівготовому деталь або виріб підганяється під розміри, зазначені замовником. В підсумку деталь стає потрібної форми з якісної гладкою поверхнею і зварювальними швами. На відміну від інших видів обробки, механічна обробка металів не впливає на структуру металу, а тільки змінює його зовнішню форму. Дуже часто готові механічно оброблені деталі можна побачити на виставках, де також виставляють різного роду обладнання для металообробки.

Обробка металевих листів і виробів методом різання.

Цей метод полягає в тому, що за допомогою певного обладнання нарізається верхній шар металу. Процес досить клопіткий і вимагає точних вимірів, оскільки утворюється металева стружка, яку називають пропуском. Під час різання необхідно стежити за тим, щоб не зняти занадто товстий шар або не деформувати метал.

Залежно від інструменту, який використовується для механічної обробки металів, компанія Modern Steel Technology виконує наступні види робіт:
фрезерування;
точіння;
свердління;
шліфування.

Також існує ще ряд інших видів механічної обробки металів, відповідно до розміру, формою деталі, внутрішньої або зовнішньої обробки.