Автоматизація зварювальних процесів

Автоматизація процесів зварюванняКомпанія Modern Steel Technology здійснює зварювальні роботи будь-якої складності. Ми монтуємо обладнання та столи для проведення зварювальних робіт будь-якої конфігурації, розмірів і форми, які зручні для замовника. Використання роботизованого зварювання передбачає зварювання роботом або іншим автоматизованим обладнанням. Такий метод допомагає зекономити кошти на оплаті праці працівникам, забезпечує високий рівень якості продукції, безперервність виробництва, а також високу продуктивність робочої лінії.

Автоматизація процесів зварювання та виготовлення обладнання.

Ручне зварювання втратило свою актуальність, тому що поступається механізованим формам зварювання металевих конструкцій. До основних переваг відносять:
– підвищення якості зварювання;
– підвищення швидкості виробництва;
– відсутність потреби у пошуку кваліфікованих зварювальників;
– відсутність витрат на оплату праці робітників;
– зменшення витрат часу.

Автоматизація зварювального процесу виконується у кілька етапів:

На початковому етапі механізації використовують повертачі для зварювання кільцевих швів. Повертачі бувають ролекові або універсальні.
Зварювальний трактор (один із найпростіших способів автоматизації) використовують для зварювання лінійних швів.

На наступному більш складному етапі автоматизації виробництва додають інші механічні елементи, такі як:
зварювальні колони;
карети на направляючих;
роботи для зварювання.

Наступним рівнем механізації є використання систем ЧПУ. Такі системи керують роботами, колонами, поворотниками та іншими механізмами з простіших
рівнів автоматизації.

Найвищим рівнем механізації вважають цілком автоматизовані запрограмовані системи, у яких усі процеси виготовлення, переміщення, обробки поверхонь та упаковки, виконуються за допомогою механічних роботів-апаратів.

Під час використання роботизованого зварювання та механізованого обладнання компанія не потребує великої кількості найманих зварювальників, в той час як з’являється необхідність у пошуку кваліфікованого майстра з налаштування робота. Основні показники зварювання вказуються під час налаштування: зварювальний струм, напруга, швидкість зварювання, швидкість подачі матеріалу, діаметр і матеріал електрода, вид і швидкість подачі газу. Існує дуже велика кількість та різновидність автоматичних роботів для механічного зварювання. Багато підприємств автоматизують процеси порізки металів та обробки поверхонь, зокрема, у процесі збору автомобілів працюють роботи для зварювання. Робот для зварювання являє собою механізований апарат, станок чи верстат, який може переміщати деталі чи продукцію. Робота програмують навчені спеціалісти. Таким чином,
робот якісно виконує своє завдання.